Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

wynajem busów myślenice, dobra firma ?

wynajem busów myślenice, dobra firma ?

Dajcie mi namiary na jakąś firmę, która zajmuje się wynajmem busów w Krakowie, albowiem nie wiem, do kogo można się zgłosić? Chce luksus na kółkach, ale byłoby dobrze gdyby cena była atrakcyjna. Czekam na Waszą pomoc.

czdeRRR

Posty: 2

 
Trzeba pamiętać, że takie samochody bardzo często mają limity kilometrów. To trzeba dokładnie sprawdzić, aby później nie było kłopotów. Jeśli jedziemy gdzieś blisko to nie ma kłopotów, niemniej jednak zagranicę to już różnie z tym bywa.

Zlomex

Posty: 17

 
Znajomy na wakacje z rodziną pojechał takim busem i mówił, że to była przygoda życia. Jeszcze nigdy w tak komfortowych warunkach nie spędzał czasu. Prowadzi się taki samochód bardzo łatwo. Ma wszystkie możliwe systemy pilnujące bezpieczeństwa na drodze.

miko_poz

Posty: 13

 
Jechaliśmy kiedyś takim busem na Chorwacje. Nawet daleka droga człowieka nie męczy. Mógłbym na koniec świata takim samochodem pojechać, bo jest po prostu super. Polecam raz spróbować, a sami się o tym przekonacie.

labuh

Posty: 27

 
Uważamy, że mercedesy V klasa są najlepsze do wynajmu. Mają siedem wygodnych foteli, a nie jak niektóre samochody wyciągane z bagażnika, co dziecko może jedynie tam usiąść. Tutaj jest komfort i cena za taki komfort według mnie jest naprawdę przystępna.

audi80

Posty: 10

 
Takie luksusowe samochody w zakupie są bardzo drogie, bo mają bardzo dobre wyposażenie i wyciszenie. Najczęściej mają też mocne silniki żeby jazda nimi była przyjemna.

Fanatyk

Posty: 2

 
Wybraliśmy mercedesa v klasa na wynajem i było super. Pojechaliśmy nad morze. Nie pamiętam żeby się tak komfortowo czymkolwiek innym podrożało. Polecam.

Motospec

Posty: 18

 
Firma zajmująca się wynajmem luksusowych busów ofertę ma na stronie internetowej https://www.andrive.pl. Zajrzycie sobie tam, bowiem podają ceny i można zbadać, jakie mają wolne najbliższe terminy. Mnie się ta oferta podoba.

Misieczek

Posty: 7

 
Z tego, co wiem koszty związane z wynajmem są zależne od tego na jak długo się samochód bierze. W przeciwnym razie to jest do siedmiu dni, a w przeciwnym razie na osiem czy czternaście.

mikesmith0103

Posty: 2

 
Busa opłaca się wynajmować, jeżeli jest komplet osób. Jeszcze lepiej jak każdy jest sam wówczas dzielimy te wszystkie koszty na siedem i wychodzi taniej niż taksówka. To, wobec tego należałoby się wówczas zainteresować takimi ofertami. Tym niezwyklej, że wybór takich luksusowych samochodów jest naprawdę niesłychanie znaczny.

labuh

Posty: 9