Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

może ktoś z Was ma jakąś firmę spedycyjną

może ktoś z Was ma jakąś firmę spedycyjną

Potrzebuje firmy transportowej, która ogarnia transporty ADR i drobnice na trasach po Europie. Jeśli możecie coś sensownego podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda i na jaką firmę ewentualnie można się zdecydować.

jan630

Posty: 1

 
Faktycznie warto będzie szukać kogoś kto typowo specjalizuje się w transportach niebezpiecznych materiałów i ma na tym polu doświadczenie a jednocześnie przygotowaną flotę i grono pracowników, którzy będą mieli uprawnienia do transportu ADR.

englandrm

Posty: 6

 
Dobra firma transportowa działająca na Zachodzie to zarówno obsługa całych pojazdów jak i drobnicy. Większość firm obecnie dba o unowocześnienie floty więc można liczyć na to, żę te usługi będą na wysokim poziomie.

Krzyś23

Posty: 24

 
Transporty ADR są organizowane z Pomorza przez www.daf-trans.pl. Firma ma kierowców z uprawnieniami więc mogą zająć się takimi transportami w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa.

Wygodniś22

Posty: 8

 
Możesz zwrócić uwagę na te firmy, które są w stanie zagwarantować obsługę na dobrym poziomie i dają gwarancje na przewożone materiały i produkty. To istotne, by zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Anuqiwu

Posty: 4

 
Szukaj firmy, która specjalizuje się w transporcie międzynarodowym i faktycznie ma dobrze przygotowaną flotę oraz doświadczonych kierowców. To dość istotne w trakcie realizowanych usług.

Franken2

Posty: 29

 
Myślę, że w Polsce firmy transportowe są tak dobrze rozwinięte, żę bez problemu znajdziesz kogoś kto będzie w stanie ogarnąć transport międzynarodowy.

Dzidzia

Posty: 2