Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

monitoring należności, znacie ?

monitoring należności, znacie ?

Dzień dobry, chciałbym wykonać archiwizację dokumentów kadrowych, ale nie wiem jak to wykonać. Polecicie mi strony, które to wyjaśniają, albo są jakieś specjalne programy do tego?

Gucio

Posty: 5

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, natomiast to jest niesłychanie mała ilość.

Rico

Posty: 8

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na poniektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

gregcie@

Posty: 15

 
Wydaję mi się, iż na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

Zlomex

Posty: 10

 
Oczywiście, że zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

Wertastable

Posty: 3

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, że odszukasz na niej wszystko o dostawcach erp.

Franuś

Posty: 20

 
Monitoring należności, jak najniezwyklej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to porządne rozwiązanie dla firm, jakie co miesiąc posiadają niesłychanie dużą ilość faktur.

jarcio00

Posty: 3

 
Zarządzanie firmami to niezmiernie ciężki kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy odszukać w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, jakie pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

bartek33

Posty: 13