Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

wtyczka do przesyłania plików, gdzie warto ?

wtyczka do przesyłania plików, gdzie warto ?

Znacie serwis, gdzie wypisane są przykłady pluginów na stronę? Zależy mi, aby były one pomocne w prowadzeniu strony bez żadnych większych umiejętności. Możecie polecić mi jakichś serwis?

dermuster

Posty: 1

 
Programiści często mają swoje serwisy internetowe, na których wypisują przykłady pluginów na stronę. Możesz z takich portali bardzo dużo się dowiedzieć, dlatego warto korzystać z takich informacji.

jesika

Posty: 13

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje prosty pasek przewijania na stronę, jednak nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa. Może warto prześledzić różne strony internetowe.

labuh

Posty: 10

 
Jeżeli interesuje Cię wtyczka do przesyłania plików to pożądane byłoby zajrzeć na tę stronę internetową https://x-plugin.pl/javascript/wtyczka-html5-do-przesylania-plikow-dropzone. Możesz znaleźć dużo informacji na temat różnych wtyczek, które przydają się, jak prowadzić swoją stronę sprzedażową lub bloga. Duża dawka wiedzy i informacji, więc niezmiernie polecam.

weryl77

Posty: 8

 
Na przeróżnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z jakich warto korzystać. Niektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

Kazdyy02

Posty: 26

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może warto odwiedzić serwisy, które zajmują się tego typu tematami.

bodeksus

Posty: 34

 
Powiem wam, iż pluginy na stronę internetową są niesłychanie konieczne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, jaka jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

namok

Posty: 5

 
Właśnie potrzebna mi jest wtyczka do przesyłania plików, jednak nic ciekawe nie mogę znaleźć, może ktoś z was coś mi poleci.

Tatusiek4

Posty: 29

 
Wiem, iż jest wtyczka, jaka daje łatwy pasek przewijania na stronę, jednakże nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa. Może warto prześledzić różne strony internetowe.

Klaudi

Posty: 4

 
Należałoby wyszukać w internecie bazę pluginów na stronę. Dzięki takim informacjom, możesz dowiedzieć się, jakie wtyczki będą ci potrzebne i z których warto korzystać.

BOBOBO%6

Posty: 10