Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

strony Łódź, znacie ?

strony Łódź, znacie ?

Poszukuje jakiejś doświadczonej firmy od stron www w Łodzi. Byłoby dobrze gdyby to była firma z dużym doświadczeniem.

QwerTery

Posty: 1

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, zatem zastanówmy się czy są potrzebne? Na pewno są, ale trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, albowiem wówczas o sporo chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

@_yyy111

Posty: 3

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic wiecej. To przynosi faktycznie gigantyczne zyski.

gagarin

Posty: 15

 
Bez strony dzisiaj nie ma klientów. Dzisiaj każdy, jeśli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Warto mieć dokładnie to samo.

Miki789

Posty: 4

 
Firmę o stron www w Łodzi odszukacie na https://www.icp.info.pl. Polecam skorzystać z tej oferty, albowiem faktycznie znają się na tym, co robią. Mnie bardzo pomogli i stworzyli super stronę www.

lelitos

Posty: 6

 
Znajomy korzystał z firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i jest bardzo usatysfakcjonowany. Dowiem się dokładnie, do kogo się zgłosił. Mnie się jego strona też bardzo podoba. Nie każdy potrafi zrobić dobrą stronę, która jest czytelna i na której w łatwy sposób można znaleźć wszystkie znaczące informacje.

labuh

Posty: 9

 
Sam nie ma strony, albowiem mam małą firmę i klientów poszukuję blisko miejsca zamieszkania, niemniej jednak wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, iż obsługa jest niezmiernie prosta i zyski są spore. Dziś klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

RadeQ

Posty: 14