Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Chce zrobić remont mieszkania i między innymi wykonać zabudowę kuchenną z prawdziwego zdarzenia. Nie mam zbyt dużej kuchni więc też zależy mi na tym, żeby ten metraż maksymalnie wykorzystać. Więc szukam jakieś firmy z doświadczeniem, która to dobrze zrobi.

Lupusx

Posty: 1

 
Pamiętaj, że w kuchni liczy się nie tylko estetyka, ale przede wszystkim wnętrze musi być funkcjonalne i o tym trzeba będzie pamiętać.

Julian

Posty: 6

 
Potwierdzam, ze jeśli chodzi o kuchnie to na Meble Mad meblemad.pl można liczyć. U mnie ładnie wykonana zabudowa, chciałem coś w klasykę i takie rozwiązania u mnie wykonali.

Karwan

Posty: 6

 
Faktycznie takie meble na wymiar to duża wygoda, bo wiesz, że masz wszystko robione pod siebie i przy małych pomieszczeniach można będzie je do maksimum wykonać.

wieszdo87

Posty: 7

 
Szukaj kogoś kto będzie wykonywał projekty i realizacje to będziesz miał gwarancje, że ktoś faktycznie tym Twoim wnętrzem kompleksowo będzie się mógł zająć.

HaNzo

Posty: 8

 
Poszukaj kogoś z doświadczeniem kto faktycznie będzie w stanie zaproponować sensowne rozwiązania i praktyczne i funkcjonalne do swojego wnętrza.

FalaSmiechu

Posty: 3