Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

ośrodek szkolenia lotniczego, gdzie ?

ośrodek szkolenia lotniczego, gdzie ?

Jest jakaś szkoła lotnicza, jaka proponuje licencje na małe samoloty? Chodzi mi o taki, co pomieści cztery osoby.

milenos4

Posty: 7

 
Samo szkolenie lotnicze to nic, ale zdanie egzaminu to już jest wyzwanie. Trzeba stanąć przed komisją i trzeba odpowiadać z dziewięciu przedmiotów. Mnie by się nie chciało aż tyle uczyć, dlatego to nie jest dla mnie.

minertus

Posty: 16

 
Z tego, co wiem, iż licencja turystyczna to wiele godzin. Sama teoria to sto godzin, a do tego dochodzi praktyka czterdzieści pięć godzin. Jest tego wiele, lecz mówimy tutaj o licencji pilota, czyli czymś faktycznie niezwykle poważnym. Byle kogoś tam nie wsadzą za stery, wobec tego trzeba pokazać, iż się do tego nadajemy.

alibaba

Posty: 2

 
Z tego, co wiem licencje pilota można pozyskać, natomiast trzeba też wiele się uczyć. Dziś każdy może do takiego kursu pochodzić z tym, iż nie wszyscy od razu zaliczają.

miner23

Posty: 6

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, których masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem bardzo zadowolony. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

wolnośććć

Posty: 16

 
Mnie się marzyło otrzymanie licencji pilota, ale koszty były za wysokie. Do tego jeszcze potrzebny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, ale to kilkaset złotych na godzinę. Szkoda.

Marioleczka 

Posty: 6

 
Jest szkoła lotnicza, która prowadzi różne szkolenia. Można tam dostać licencje rekreacyjną, turystyczną, ale i na latanie w nocy. Każdy może znaleźć to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, ale nie lata, bo kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga zabawa, dlatego nie jest przeznaczona dla każdego.

Jasia12

Posty: 24

 
Wszyscy znajomi korzystają z ośrodka szkolenia lotniczego ze strony https://szkolapilotazu.pl/page/pilot-samolotowy-turystyczny-ppl-a/20/ i są zadowoleni. Osobiście boje się wysokości, dlatego nawet nie myślę żeby się tam zapisywać.

Marioleczka

Posty: 3

 
Latanie jest super. Mnie wystarczy mały samolocik, w którym zmieszczą się dwie osoby. To byłoby piękne lecieć gdzie się chce. Nie trzeba patrzeć na zegarek, kiedy odprawa tylko wsiadamy, kiedy chcemy i lecimy. Od zawsze o tym marze. Na razie na tym się tylko skończy, iż marzyć nadal będzie, ale może w przyszłości?

czesiek45

Posty: 12

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, lecz nie dałem rady. Myślałem, że będzie to prostsze zadanie do wykonania, a okazało się zbyt uciążliwe. Teorii mnóstwo. To jest kilka przedmiotów, jakie trzeba znać perfekcyjnie. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

Nan3k

Posty: 17