Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

Znacie kancelarie prawne, które bezpłatne analizują umowy o kredyty frankowe i dają rekomendacje, co robić dalej z tematem?

FFelxus

Posty: 1

 
Przecież nawet wyrok TSUE potwierdził, że kredyty frankowe to był scam na niespotykaną dotychczas skalę, więc banki już przegrały. Większość wyroków na korzyść kredytobiorców.

wujekB

Posty: 3

 
Nie zaszkodzi, jeżeli oddasz umowę do bezpłatnej analizy przez kancelarię https://www.kancelarianik.pl/, a wyrok TSUE pokazuje, że kredytobiorcy mają coraz większe szanse na optymalizację zobowiązania, czy nawet na odszkodowanie. Banki wyznaczają już rezerwowe fundusze i to podobno miliardowe. Czytałem o tym niedawno i to się zaczyna sprawdzać.

Umber5

Posty: 9

 
Myślę, że właśnie wyrok TSUE rozszerzył możliwości kredytobiorców w walce z bankami. Przecież to śmieszne, żeby tak mocno toksyczne narzędzie pozostało bez rozliczenia.

Ptaszyna

Posty: 7

 
No właśnie teraz tak to działa, że kancelaria ocenia, czy w ogóle jest sens walki z bankiem. Dokładnie monitorują zapisy umowy. Wykrywają wady prawne.

Alfonsik5

Posty: 3

 
Myślę, że jednak warto wykreślić hipotekę z księgi wieczystej. Wolność od zabezpieczeń to powinien być główny cel każdego kredytobiorcy teraz.

Black_Riot

Posty: 18