Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

jakie macie doświadczenia z olejem konopnym

jakie macie doświadczenia z olejem konopnym

Czy możecie wskazać jakieś grupy na FB - gdzie ludzie wymieniają się poglądami / pomocą w zakresie onkologii?

namok

Posty: 1

 
W tym momencie faktycznie terapie z olejami konopnymi znajdują coraz więcej zwolenników i pojawia się w temacie też więcej grup wsparcia, gdzie można liczyć na kogoś kto będzie dzielił się swoimi pomysłami na stosowanie olejów przy nowotworach.

Marioleczka

Posty: 8

 
Szukaj kogoś kto zna się na konopiach i na tyle zna temat, że będzie w stanie zaproponować profesjonalną pomoc i terapię, która będzie dopasowana do danej osoby i tego z jakimi problemami dana osoba się zmaga.

namok

Posty: 6

 
Najlepiej znaleźć kogoś kto taką indywidualną terapię będzie w stanie zaplanować i rozpisać to pewnie i efekty wtedy będą możliwie najlepsze.

ltomzik

Posty: 5

 
Terapiami onkologicznymi sporo osób w teorii się zajmuje ale faktycznie jak szukasz profesjonalnej pomocy to warto mieć kogoś kto tą pomoc zaoferuje na wysokim poziomie.

pawel253

Posty: 8

 
Onkologiczne sprawy to już na tyle poważna kwestia, że faktycznie do ułożenia takiej terapii warto mieć kogoś z doświadczeniem, kto będzie w stanie zająć się tym na odpowiednim poziomie.

Black_Riot

Posty: 4

 
Grupa wsparcia - https://www.facebook.com/groups/2073520546292917 się zajmuje tematem onkologii i ewentualnego stosowania olejów konopnych więc tam możesz szukać rozwiązania problemów, które spraw onkologicznych będą dotyczyć.

Dzidzidek

Posty: 4

 
Zmiany onkologiczne mogą mieć różny charakter więc do terapii, która będzie układana trzeba mieć kogoś z doświadczeniem, kto faktycznie zadba o to, by poziom tej terapii był możliwie jak najwyższy.

alekBALD

Posty: 11

 
Na tą chwilę można między innymi liczyć na bardzo dużo grup na FB, gdzie tematyka olejów jest podejmowana, dzięki czemu faktycznie będzie można liczyć na to, że znajdzie się ktoś kto będzie w stanie coś poradzić.

TomekK

Posty: 11