Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Sprzęt sportowy - sklep online

Sprzęt sportowy - sklep online

Chce wyposażyć siłownię i szukam dla siebie jakieś firmy, sklepu, który będzie w stanie zagwarantować dobre wyposażenie. Jeśli znacie jakąś firmę to dajcie znać, może uda się kupić dobry sprzęt w rozsądnej cenie. Czekam na propozycje.

Marioleczka

Posty: 9

 
Nam udało się ostatecznie kupić komplet sprzętu w sklepie www.k-sport.com.pl. Mają bogaty asortyment i dlatego rzeczywiście udało się nam wybrać fajny sprzęt.

TomekK

Posty: 6

 
My kupowaliśmy w stacjonarnym sklepie sprzęt do siłowni, ale z perspektywy czasu również postawiłbym na sklepy internetowe.

dobasz

Posty: 20

 
My szukaliśmy sprzętu w sieci, ale ostatecznie nic nam się nie udało kupić, zawsze było coś czego nam brakowało, ale może jak bardziej się rozejrzysz to coś wybierzesz.

merlo45

Posty: 5

 
Zerknij do sklepów w sieci, sporo ich oferuje sprzęt na siłownię więc coś powinno się wybrać.

fertuś45

Posty: 14

 
Poszukaj różnych dostawców, żeby porównać sobie ofertę, na pewno uda się coś fajnego nieco taniej kupić niż w najbardziej rozpoznawalnych na rynku sklepach.

BerciQ89

Posty: 6

 
Sklepów oferujących sprzęt sportowy cała masa. Poszukaj takie, które mają sprzęt, który Cię interesuje, porównaj i wybierz jeden z nich.

cinto

Posty: 20

 
Posprawdzaj sklepy w internecie, które promują swoje sprzęty pod własną marką. Najczęściej uda się tam kupić tańszy sprzęt niż od najbardziej znanych i popularnych producentów.

Fanatyk

Posty: 6

 
Ja kupuje sprzęt w różnych firmach, dzięki temu mam w siłowni różne propozycje dla ćwiczących i ogólnie zazwyczaj ludzie doceniają takie rozwiązania.

Ptaszyna

Posty: 8