Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Czy macie domową siłownię? Jak podchodziliście do projektowania, gdzie ćwiczycie na co dzień?

Booss23

Posty: 5

 
W warunkach domowych przy treningu trudno o właściwy poziom postępu, więc przydadzą się kamizelki obciążeniowe, jakieś dodatkowe ciężary nakładane na nadgarstki, stopy. Do kupienia w niskiej cenie, a wystarczy ci na długie lata.

fruster

Posty: 7

 
Gumy treningowe, orbiterek, poręcze do pompek, wszystko schowasz w szafie. Ewentualnie skakanka, ale nie każdy ma na tyle wysokie pokoje
Stawiałbym na sprzęt mało inwazyjny w montażu, bo coś z czasem jednak może się zmienić.

Gumis

Posty: 7

 
Szukaj marek, które się specjalizują w pomocy przy wykończeniu domowej siłowni. Nie jest ich zbyt wiele, ale jak już są to robią to dobrze.

tigra32

Posty: 10

 
Boks i kalistenika, a formę w domu bez problemu zrobisz na poziomie mistrzowskim można powiedzieć. Jeżeli chodzi o worek to na pewno Bushido, ale koniecznie oryginalny. Jak jesteś wysoki to ten ci się przyda https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/product/54,mocny-worek-treningowy-bokserski-150-bushido-pusty. Niezawodny, nawet przy wyprowadzaniu potężnych ciosów. Nic mi się z nim od lat nie dzieje. Najlepszy model z tej serii.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Technika wykonywania powtórzeń jest kluczowa, a nie ciężary. Mój trener personalny ciągle to powtarzał i miał rację, bo całkowicie się rozwinąłem na tej zasadzie.

edyta123

Posty: 12

 
Bieżnia elektryczna w pokoju to jest super sprawa. Mieszkam na wsi, wszędzie psy biegają, to była dla mnie jedyna alternatywa, żeby utrzymać normalne tempo treningowe.

Mariusz

Posty: 4

 
Pogadaj też z klubami sportowymi w twojej okolicy, bo czasami można się wymienić sprzętem lub coś zgarnąć w niskiej cenie, jak wymieniają. U mnie taka strategia bardzo się opłaciła.

Smerfik

Posty: 21