Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

fitness zakopane, opinie

fitness zakopane, opinie

Hejka. Czy istnieje trener personalny zakopane, który nie oczekuje bardzo wysokiego wynagrodzenia, natomiast jakość przeprowadzanych poprzez niego treningów jest wysoka? Mam nadzieję, iż podzielicie się swoimi spostrzeżeniami.

Worms

Posty: 9

 
Nie miałam do tej pory jakiegokolwiek doświadczenia z trenerem personalnym zakopane, ale rozważam jego “zatrudnienie”. Być może w ten sposób będę w stanie nauczyć się, w jaki sposób prawidłowo wykonywać wszystkie ćwiczenia, aby nie ucierpiało na tym moje zdrowie.

fuey

Posty: 21

 
To godna rekomendacji: http://www.fun-sport-zakopane.pl/ct-menu-item-5 siłownia zakopane, do której uczęszczam na treningi. Posiadają wysokiej jakości sprzęt, a także konkurencyjne ceny karnetów. Polecam ją.

ciumar1

Posty: 10

 
W przeszłości miałem okazję uczestniczyć w treningach personalnych zakopane, jakie niesłychanie mi pomogły. Wszystko ze względu na fakt, że podczas ich trwania nauczyłem się, w jaki sposób poprawnie wykonywać ćwiczenia, jakie pozwoliły mi zgubić sporą liczba kilogramów, a zarazem wypracować masę mięśniową.

borek149

Posty: 14

 
Nie powinnyście oszczędzać pieniędzy na zajęcia fitness zakopane, gdyż dzięki nim będziecie czuły się zdecydowanie lepiej. Piszę to na podstawie własnych doświadczeń, gdyż teraz mam miejsce, w którym mogę zawsze odreagować negatywne emocje. Musicie mi uwierzyć lub to zwyczajnie sprawdzić :)

NanoPIK

Posty: 20

 
Wiadomo, iż każdy trener personalny zakopane posiada własne żądania finansowe. Wydaje mi się, iż rozsądny koszt treningu pod okiem fachowca to około 50 pln.

Joe

Posty: 19

 
Ciężko pracowałam po tym, gdy zapisałam się na fitness zakopane, ponieważ chciałam zrzucić kilka dodatkowych kilogramów, które przybyły mi na przestrzeni 2-3 lat. Dostrzegam bardzo pozytywne efekty, bo schudłam już 4 kg. Kontynuuję swoją pracę. Czuję się coraz lepiej.

sgm56

Posty: 14