Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Bielizna termoaktywna, jaki sklep?

Bielizna termoaktywna, jaki sklep?

Dzień dobry. Możecie doradzić mi, jak dopasowana powinna być bielizna termiczna? Mamy na myśli to, w jaki sposób dokonać pomiarów, jeżeli planuję zrobić zakupy takiej bielizny w internetowym sklepie?

Strzała

Posty: 11

 
Moim zdaniem bielizna termoaktywna znakomicie nadaje się do biegania poprzez cały rok. Nawet podczas minusowych temperatur nie jest w niej aż tak zimno.

suprafull

Posty: 21

 
Nieprawdą jest to, że bielizna termiczna jest niewskazana dla kobiet. Sama używam takiej bielizny od ponad dwóch lat i jestem mega zadowolona. Wcześniej podczas biegania czułam dyskomfort, teraz już nie.

Kruk

Posty: 19

 
Nie sądzę, aby bielizna termoaktywna prowadziła do poparzeń skóry. Wydaje mi się, iż zakupiłaś po prostu bieliznę nie z termoaktywnego materiału, albo jest ona niewłaściwie dobrana do Twojego ciała.

Gigusik

Posty: 26

 
Prawda jest taka, że dobra bielizna termiczna trochę kosztuje. Dlatego uważam, że na takiej odzieży nie warto oszczędzać. Jeśli kupisz coś tańszego, to szybciej będziesz musiał to wymienić. Ja swoje dwa markowe komplety bielizny regularnie wykorzystuje już od dwóch lat i na razie nie muszę ich wymieniać.

TomekK

Posty: 10

 
Nigdy nie kupuję bielizny termoaktywnej w dyskontach, bo nie ma ona nic wspólnego z termo aktywnością. Wszystkie zakupy robię w necie, w doskonale dobrze wyposażonym sklepie http://www.centrumsportu.eu.

Black_Riot

Posty: 18

 
Na zimę wybieram grubszą bieliznę termoaktywną, która gwarantuje mi lepszą termoizolację niż uniwersalna bielizna, jaką śmiało stosować można latem.

Lalka

Posty: 24

 
Zawsze podkreślam to moim podopiecznym, żeby dużą spostrzeżenie zwracali na dobór bielizny termoaktywnej. Ma ona zapewniać nam komfort, a nie uciskać, podrażniać czy przeszkadzać w użytkowaniu. Wobec tego przed kupnem oferuje im przymierzenie i przetestowanie.

Sarenka

Posty: 13