Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

treningi jiu Jitsu Poznań, co polecicie ?

treningi jiu Jitsu Poznań, co polecicie ?

Chce syna wysłać na jakieś sztuki walki, ale nie za bardzo wiem, co wybrać? Niech trochę nabierze siły i wytrzymałości, bo na razie nic nie robi poza graniem na komputerze. Przeraża mnie to, polecicie kogoś?

dobryrd

Posty: 5

 
Nie przepadam za sportami walki, dlatego to nie jest temat dla mnie. Kilka osób, które znam trenowało boks, ale szybko im przeszło. Pogodzenie pracy, życia i treningów jest bardzo trudne. Z czego zawsze trzeba będzie zrezygnować. Inaczej się nie da.

Black_Riot 

Posty: 5

 
Trenuje od lat brazylijskie bjj i jestem zadowolony. Innym też polecam aczkolwiek jest to sport dość trudny, dlatego trzeba mieć do tego odpowiednie nastawienie.

piet

Posty: 32

 
Szczerze przyznam, że bardziej wolę jakieś MMA obejrzeć w telewizji. Nie chciałbym walczyć z kimś na żywo. Oglądanie jest fajne, ale tylko to. Nie poradzę Wam, co wybrać i gdzie konkretnie się zgłosić, bo to nie moja bajka.

syrena88

Posty: 14

 
Mnie tam sporty walki interesują. Lubię oglądać, sam trenuje jiu Jitsu w Poznaniu. Na pewno nie jest to sport dla każdego. Mnie zawsze się to podobało i tak zostało. Mnóstwo z moich znajomych po kilku treningach dało sobie spokój. To zależne jest od nastawienia i podejścia. Każdy jest przecież inny i w przeciwnym wypadku na to patrzy.

ZERO24

Posty: 9

 
Zasadniczo to treningi sportów walki w Poznaniu są ogólnie dostępne. Można zapisywać się do klubu. Tylko, że mało, kto ma dzisiaj na to czas. Wiele osób przyjdzie raz czy dwa razy i szybko dają sobie spokój. Podobnie jak z siłownią.

Torbunie24

Posty: 20

 
Klubów jest sporo, ale trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

Miki789

Posty: 4

 
Polecam bjj w Poznaniu. Zgłoście się do klubu http://bjj-poznan.pl, a zobaczycie, iż należałoby. Dużo się tam nauczyłem i każdego zainteresowanego walkami tam wysyłam. Można trenować tam jeszcze boks i jeszcze coś. Sami możecie sobie to na stronie klubu sprawdzić.

hubertus

Posty: 3

 
Nie przepadam za sportami walki, dlatego to nie jest temat dla mnie. Kilka ludzi, jakie znam trenowało boks, lecz prędko im przeszło. Pogodzenie pracy, życia i treningów jest niezwykle trudne. Z czego zawsze trzeba będzie zrezygnować. W przeciwnym razie się nie da.

Kitas

Posty: 7

 
Według mnie takie treningi nie tylko uczą się bić i bronić, ale przede wszystkim uczą niepodawania się, co ma znaczenie w żuciu. Hart ducha wyrabiany jest właśnie na takich bardzo wymagających treningach.

Kasia

Posty: 10