Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Fitness w Kielcach, znacie??

Fitness w Kielcach, znacie??

Witam serdecznie.
Cz ktoś z Was uczęszcza na trening personalny w Kielcach? Zależałoby mi na poznaniu opinii, jaki trener jest godny uwagi, bo muszę kogoś wybrać.

Penio

Posty: 17

 
Dwukrotnie sprawdzałam oferty klubów, w których możliwa jest nauka tańca, a mianowicie salsy w Kielcach. Początkowo nie zdecydowałam się na uczestniczenie w żadnych zajęciach. Później udałam się na próbne zajęcia do jednego z klubów. Nie przypadły mi do gustu, więc odwiedziłam zarówno drugi klub. Jest zdecydowanie dalej od domu, lecz spełnia moje oczekiwania.

Kazdyy02

Posty: 26

 
Dopiero reklama poinformowała mnie o tym, że istnieje coś takiego jak zumba w Kielcach. Szybko oceniłam te zajęcia, bo wzięłam udział w treningu próbnym. Wydaje mi się, że to nie jest dla mnie, aczkolwiek zajęcia dla wielu Pań mogą okazać się ciekawe. Warto sprawdzić.

mikesmith0103

Posty: 16

 
Mam wrażenie, że treningi personalne w Kielcach to temat, z którym żadna z Was nie powinna mieć nawet najmniejszego problemu.

Wszystko za sprawą faktu, iż w sporo klubach mamy szansę podjąć takie treningi. Dzisiaj stoję przed decyzją wyboru jednego z nich. Jestem nieco zdezorientowana, niemniej jednak podzielę się wrażeniami.

tunczyk

Posty: 18

 
Wielokrotnie czytałam o tym, że zumba w Kielcach staje się coraz popularniejszymi zajęciami. W pewnym sensie motywowało mnie to do działania, ale nie potrafiłam znaleźć na to wolnego czasu. Potem doszłam do wniosku, że muszę się zmotywować, co się na szczęście udało.

bogdan66

Posty: 17

 
Bardzo wysoko oceniam trening personalny w Kielcach, na który możemy liczyć pod okiem naprawdę bardzo profesjonalnych trenerów.

Wydaje mi się, że każda z Was mogłaby się zainteresować taką formą treningu, bowiem potrafi on przynieść naprawdę ponadprzeciętnie dużo korzyści, o których jeszcze nie wiecie.

Dziadek

Posty: 27

 
Mogę polecić Wam jeden klub fitness w Kielcach, a mianowicie http://www.fitnesska.info. Nigdy się na nim nie zawiodłam, choć uczestniczę w organizowanych przez nich zajęciach już od kilku miesięcy. Wydaje mi się, że również powinniście być zadowolone. Mają darmowy pierwszy trening próbny.

sesef

Posty: 21

 
Czytałam kilka dni temu, jak wiele klubów proponuje naukę salsy w Kielcach. Wydawało mi się, że niezależnie od tego, który wybiorę będę w stanie zdobyć takie same umiejętności. Dopiero niedawno sprawę mi nieco rozjaśniła koleżanka, która podkreśliła, jak dużą wagę ma wybór odpowiedniej szkoły nauki tańca. Teraz dokonam wyboru bardziej rozważnie.

gregcie@

Posty: 14